Центральна універсальна біржа

Центральна універсальна товарна біржа

Central Universal Merchandise Exchange

Електронний торговий майданчик
Робота майданчику: цілодобово
Служба підтримки: з 9.00 до 18.00

Телефон підтримки:
(044)221-12-43 (багатоканальний)

Наша адреса:
04070, м. Київ,
вул. Волоська 11-А, офіс 14.

E-mail:
info@cuex.com.ua

 Головна сторінка
 
Авторизація
Забули пароль?
Електронний майданчик
Реєстрація користувача
Біржовий бюлетень торгів
Правила торгів
Послуги біржі
Незалежна оцінка майна
Торгівельні операції
Юридичні послуги
Довідник
Членство на біржі
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Про біржу

Центральна універсальна товарна біржа (ЦУТБ) посідає гідне місце на ринку біржових послуг України. Біржа займає одну з провідних позицій на державному і регіональному рівні у сфері оціночної, біржової і аукціонної діяльності. За період своєї діяльності біржа отримала багато позитивних відгуків про якість наданих послуг та зарекомендувала себе фінансово стабільним і професійним учасником біржового ринку, який дотримується законності на всіх рівнях біржових відносин.

Свою діяльність здійснює на підставі чинного законодавства України, Закону України "Про товарну біржу", Статуту біржі та правил біржової та аукціонної торгівлі.

Головною метою ЦУТБ є створення цивілізованого біржового товарного ринку з переважанням вільної конкуренції, що забезпечує прозорий механізм укладання біржових угод за правилами, встановленими у відповідності до світових стандартів; надання послуг фізичним та юридичним особам при укладенні біржових угод по купівлі, продажу і обміну товарів, а також інших угод, які здійснюють, згідно з біржовими правилами за принципами прилюдного проведення біржових торгів, аукціонів.

Правильно відрегульована, відпрацьована та зважена маркетингова політика ЦУТБ дає змогу з перших днів роботи володіти налагодженими зв'язками з державними та приватними структурами як учасниками товарного ринку: Фондом державного майна України, Державною податковою адміністрацією України, Міністерством юстиції України, Державною митною службою, органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, страховими компаніями, банківськими установами, підприємствами різних форм власності та фізичними особами.

Працівники біржі, мають попередній досвід роботи на біржовому ринку (2005-2013 р.р.) з організація і проведення прилюдних біржових торгів та аукціонів з продажу рухомого та нерухомого майна, цілісних майнових комплексів підприємств, які перебувають у податковій заставі, в тому числі об'єктів незавершеного будівництва. На біржі використовується практика проведення відкритих "виїзних" торгів та аукціонів, з використанням необхідної техніки та програмного забезпечення. З 2013 року - відкритий майданчик для електронних торгів. 

Послуги для юридичних та фізичних осіб

Організація і проведення біржових торгів та аукціонів з продажу:

 • оптових партій продукції підприємств України;
 • майна державної, комунальної та приватної форм власності (цілісні майнові комплекси, рухоме та нерухоме майно, обладнання, земельні ділянки та право їх оренди, об'єкти незавершеного будівництва);
 • майна підприємств-банкрутів;
 • майна платників податків, що перебуває в податковій заставі;
 • майна, заставленого в банках та інших фінансових установах;
 • безхазяйного майна;
 • оформлення біржових угод купівлі-продажу транспортних засобів для постановки на облік, на бланках Департаменту ДАІ.

У рамках кожного з напрямків, фахівцями біржі здійснюються:

 1. консультації по проведенню процедури відчуження;
 2. надання допомоги в одержанні дозвільних документів для відчуження державного майна;
 3. надання послуг з підготовки правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомості;
 4. правова перевірка повноти і легітимності підготовлюваних до торгів (аукціонів) документів;
 5. сприяння в підготовці правовстановлюючої і технічної документації при реалізації об'єктів нерухомого майна, одержанні необхідних дозвільних документів для відчуження державного та комунального майна;
 6. пошук потенційних покупців майна, виставленого на торги (аукціон);
 7. технічна підготовка і проведення торгів (аукціонів);
 8. оформлення протоколів торгів (аукціонів) по реалізації нерухомого майна, укладення договорів купівлі-продажу.

Основним завданням у своїй роботі фахівці біржі вважають необхідність забезпечити максимальний правовий захист прав і інтересів нашого клієнта.

Послуги ліцитатора

Інформаційно-консультаційне обслуговування членів біржі та клієнтів з питань організації та проведення біржових торгів, аукціонів.

Повний перелік оціночних, інформаційних і консультативних послуг:

 • незалежна оцінка об'єктів у матеріальній формі (нерухомість, автотранспорт, обладнання та ін.);
 • фінансовий аналіз, розробка бізнес-планів;
 • велика база даних про вартість товарів, сировини, матеріалів.

Правове забезпечення діяльності

Установчі документи ТБ «ЦУТБ»
Договір з Фондом державного майна України № 345 від 10 жовтня 2014 р. "Про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності".
Сертифікат суб'єкта оціночної діяльності № 15605/13 від 20 листопада 2013 р., виданий ФДМУ.
Лист фонду гарантування вкладів фізичних осіб про включення ТБ «ЦУТБ» до списку юридичних осіб, відібраних за результатами конкурсного відбору, яких має право залучати Уповноважена особа Фонду.
Лист Державної фіскальної служби України про визнання ТБ «ЦУТБ» однією з переможців конкурсу з визначення уповноважених бірж з продажу майна, що перебуває у податковій заставі.

Матеріально-технічне та інформаційне забезпечення

Центральна універсальна товарна біржа забезпечена наступними технічними засобами, необхідними для проведення торгів та аукціонів:

 • приміщення для проведення біржових торгів та аукціонів, обладнані програмно-апаратним комплексом з візуалізацією торгів на екрані;
 • електронний торговий майданчик для проведення електронних торгів та електронні бази даних.

Сучасну сферу розвитку бізнесу в Україні зумовлюють складні процеси у сфері законодавчої та виконавчої влади. За таких умов лише високопрофесійна юридична підтримка фахівців може бути гарантом успіху та процвітання вашого підприємства, бо кожний досвідчений керівник розуміє, що принцип успіху - розумний хід.