Центральна універсальна біржа

Центральна універсальна товарна біржа

Central Universal Merchandise Exchange

Електронний торговий майданчик
Робота майданчику: цілодобово
Служба підтримки: з 9.00 до 18.00

Телефон підтримки:
(044)221-12-43 (багатоканальний)

Наша адреса:
04070, м. Київ,
вул. Волоська 11-А, офіс 14.

E-mail:
info@cuex.com.ua

 Головна сторінка
 
Авторизація
Забули пароль?
Електронний майданчик
Реєстрація користувача
Біржовий бюлетень торгів
Правила торгів
Послуги біржі
Незалежна оцінка майна
Торгівельні операції
Юридичні послуги
Довідник
Членство на біржі
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ПАТ «Промінвестбанк» повідомляє про проведення конкурсу з продажу об’єкту нерухомості. Адреса об’єкту нерухомості: м. Київ, вул. Драгоманова, буд. 21-А Площа об’єкту нерухомості: 2 152 м²

13.02.2020, 18:07

Шановні панове!

ПАТ «Промінвестбанк» повідомляє про проведення конкурсу з продажу об’єкту нерухомості.

Адреса об’єкту нерухомості: м. Київ, вул. Драгоманова, буд. 21-А

Площа об’єкту нерухомості: 2 152 м²

Умови проведення конкурсу:

· Дата початку конкурсу: 14.02.2020 р.

· Строк подачі заявок на участь у конкурсі: до 20.02.2020 включно.

· Початкова вартість конкурсу: еквівалент 2 350 000 доларів США, у т.ч. ПДВ.

· Встановлений розмір кроку конкурсу: еквівалент 50 000 дол. США.

· Умови оплати: 100 % від ціни продажу об’єкту нерухомості. Оплата в гривнях за курсом НБУ не пізніше наступного робочого дня з дня укладення договору купівлі-продажу.

· Пропозиції, які не є кратними зазначеному кроку конкурсу, вважаються не заявленими;

· Витрати покупця: збір в пенсійний фонд - 1%, плата за посвідчення договору -1 %, нотаріальні витрати.

· У конкурсі приймаються заявки лише тих учасників, які надійшли до Банку у встановлений строк проведення конкурсу. Банк має право не враховувати будь-які пропозиції від потенційних покупців, що надійдуть після закінчення зазначеного строку подачі заявок.

· Учасник має право подати або змінити заявку до закінчення строку проведення конкурсу. При цьому, зараховується заявка, що надійшла останньою за часом.

· Договір купівлі-продажу укладається на умовах, запропонованих Банком. У випадку не згоди переможця конкурсу на укладення договору купівлі-продажу на умовах, запропонованих Банком – договір купівлі-продажу може бути не укладеним, а переможцем конкурсу визнаним учасник, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну ОН, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу (проект типової форми договору купівлі продажу додається).

· Протягом 5-х робочих днів, переможець конкурсу повинен надати Банку документи, які підтверджують походження коштів на суму не менше, ніж ціна продажу об’єкта нерухомості. У випадку не підтвердження переможцем конкурсу походження коштів, Банк має право припинити роботу з переможцем конкурсу, та перейти до розгляду інших пропозицій.

· Строк укладення та посвідчення договору купівлі-продажу у разі визначення переможця - 15 робочих днів. У разі не укладення та не посвідчення договору купівлі-продажу з переможцем конкурсу у встановлений строк з вини переможця, або у разі ненадходження повної оплати у встановлений договором строк, Банк має право визнати переможцем учасника конкурсу, яким була запропонована найбільш висока ціна в порівнянні з цінами, запропонованими іншими учасниками, але не менше за початкову ціну об’єкту нерухомості, про що на його електронну пошту направляється лист-повідомлення про визначення його переможцем конкурсу.

· Конкурс проводиться на підставі та за правилами, визначеними внутрішніми рішеннями Банку. Конкурс не є аукціоном та не створює будь-яких прав для учасників та зобов’язань Банку перед учасниками.

Банк має право не враховувати будь-які пропозиції від потенційних покупців, що надійдуть після закінчення строку конкурсу.

· Банк має право відмінити результати конкурсу до укладення та посвідчення договору купівлі-продажу без пояснення причин.

· Забороняється зміна форми учасника конкурсу. Якщо учасник конкурсу змінив та/або вніс додаткові умови до форми – Банк має право не враховувати дану пропозицію.

Гарантійний внесок, умови його сплати та повернення:

· Розмір гарантійного внеску становить – еквівалент 470 000 доларів США та сплачується учасниками конкурсу на підставі окремо укладеного договору між Банком та Учасником (зразок договору розміщено на сайті Банку в розділі даного оголошення).

Назва: ПАТ \"Промінвестбанк\"

Рахунок: UA553000120000000000037398824 відкритий в ПАТ \"Промінвестбанк\" (код банку 300012)

ЄДРПОУ: 39002

ІПН: 390026655

· Призначення платежу – Гарантійний внесок відповідно до умов Договору про участь у конкурсі з продажу об’єкту нерухомості від «___» лютого 2020 року.

· Гарантійний внесок сплачується не пізніше 20.02.2020 (включно).

· До участі в конкурсу допускаються лише учасники, які своєчасно та в повному обсягу сплатили гарантійний внесок.

· Заявки від учасників які не сплатили гарантійний внесок, вважаються такими, що не відповідають умовам конкурсу та до розгляду не приймаються.

· Гарантійний внесок учасника який в подальшому стане переможцем конкурсу, зараховується до вартості придбання об’єкту нерухомості. Гарантійні внески інших учасників повертаються Банком протягом 10 банківських днів з моменту визначення результатів конкурсу на реквізити учасників.

· У разі несвоєчасного укладання договору купівлі-продажу об’єкту нерухомості та/ або у разі ненадходження повної оплати у встановлений договором строк, гарантійний внесок не повертається переможцю конкурсу та залишається на рахунках Банку як штраф.

· Інформація, яка відноситься до банківської або комерційної таємниці в частині реалізації зазначеного об’єкту нерухомості, може надаватись тільки після укладення з Банком договору про конфіденційність.

Інші умови:

· Об’єкт нерухомості повністю переданий в оренду. Обов’язковою умовою продажу об’єкту нерухомості є отримання Банком від орендаря відмови від придбання об’єкту нерухомості. При наявності орендаря, на момент укладення договору купівлі-продажу, об’єкт нерухомості продається з урахуванням його знаходження в об’єкті нерухомості та відповідно до ст. 770 Цивільного кодексу України до нового власника переходять права та обов’язки Банку за договором оренди.

Запити від учасників конкурсу стосовно отримання проектів документів для участі в конкурсі, а саме: Договору про участь у конкурсі з продажу об’єкту нерухомості, Договору про обмін конфіденційною інформацією, додаткову інформацію щодо умов конкурсу необхідно направляти на наступні електронні пошти: realestate@pib.ua

Учасники конкурсу направляють заявки за встановленою Банком формою з ціновою пропозицією на електронні адреси: real.estate.trade@pib.ua

(документи знаходяться за посиланням https://drive.google.com/open?id=19L2hYjBzYs7jI0zEGpb6HGbX2Mqg1Kdh)

Інші новини