Центральна універсальна біржа

Центральна універсальна товарна біржа

Central Universal Merchandise Exchange

Електронний торговий майданчик
Робота майданчику: цілодобово
Служба підтримки: з 9.00 до 18.00

Телефон підтримки:
(044)221-12-43 (багатоканальний)

Наша адреса:
04070, м. Київ,
вул. Волоська 11-А, офіс 14.

E-mail:
info@cuex.com.ua

 Головна сторінка
 
Авторизація
Забули пароль?
Електронний майданчик
Реєстрація користувача
Біржовий бюлетень торгів
Правила торгів
Послуги біржі
Незалежна оцінка майна
Торгівельні операції
Юридичні послуги
Довідник
Членство на біржі
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лот №1563АТ/16

Екскаватор BOREX2628

683
Тип аукціону:Прилюдні торги. Відкритий цільовий аукціон
Стан аукціону:підводяться підсумки
Дата/час кінцевого строку прийому заявок:
22.07.2016, 17:00
Дата/час проведення аукціону:
26.07.2016, 11:00
Початкова вартість:78218,00 грн., без ПДВ.
Розмір гарантійного внеску:10%, 7821,80 грн., без ПДВ.
Розмір реєстраційного внеску:17,00 грн., без ПДВ.
Крок аукціону:10,00% або 7821,80 грн., без ПДВ.
Замовник торгів:Великобагачанського відділення Миргородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області
Організатор торгів:ТОВАРНА БІРЖА «ЦЕНТРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА», ідентифікаційний код 38667701. Місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Волоська 11-А, офіс 14, телефон +38 (044) 221-12-43
Місце проведення торгів:м. Полтава, Соборний майдан, 15
Місце представлення заявок:м. Київ, вул. Кирилівська 15 та м. Полтавва, вул Стрітенська, буд 36 оф 214.
Дата публікації:10.06.2016, 00:01

Для ознайомлення з майном телефонуйте за номерами (044)221-12-43, (094)821-12-43.

 
Місцезнаходження майна:Полтавська область, смт. Велика Багачка, вулиця Леніна,3
Тип транспорту:спецтехніка
Марка транспорту:BOREX2628
Модель транспорту:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Колір:Відсутня АКБ та ключі через,що не перевірялася робота ходом. Відсутні деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс та задніх, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене ЛФП.
Рік випуску:Відсутня АКБ та ключі через,що не перевірялася робота ходом. Відсутні деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс та задніх, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене ЛФП.
Додаткові відомості:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Об’єм двигуна, куб.см.:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Номер кузова:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Вид пального:Відсутня АКБ та ключі через,що не перевірялася робота ходом. Відсутні деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс та задніх, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене ЛФП.
Пробіг:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Комплектація:ЕЛЕМЕНТИ КУЗОВА - пошкодження корозією. Відсутня АКБ через, що не перевірялася робота ходом. Відсутній глушник, деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене пофарбування.
Відомості про майно, його склад, характеристики, опис:Відсутня АКБ та ключі через,що не перевірялася робота ходом. Відсутні деякі прилади з панелі керування, значний знос резини передніх коліс та задніх, пошкоджена гідравлічна система та кришка капоту. Присутні сліди довготермінової експлуатації, пошкоджене ЛФП.

Немає фото.

Немає файлів.

Розмір та порядок внесення
гарантійного та реєстраційного
внеску:
Розмір реєстраційного внеску за один лот 500 гривень, розмір гарантійного внеску 10 % від початкової ціни продажу. Реєстраційні та гарантійні внески учасниками конкурсу вносяться на поточний рахунок ТБ «ЦУТБ» № 26009056212534 в Столичній філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 380269, код ЄДРПОУ 38667701.
Порядок, місце, строк і час
представлення заявок
на участь в торгах:
Прийом заяв на участь у відкритих торгах (аукціоні) та їх реєстрація проводиться Виконавцем аукціону на веб - сайті – http://www.cuex.com.ua/ - з подальшим наданням оригіналів заяв на участь в аукціоні з завіреними копіями документів м. Київ, вул. Кирилівська 15, поверх 1, тел. (044) 221-12-43, з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (щоденно, крім вихідних та святкових), починаючи з дня публікації цього оголошення.
Порядок оформлення участі в торгах,
перелік документів і вимоги,
що пред’являються учасникам,
до їх оформлення:
Учасниками аукціону можуть бути юридичні особи (фінансові установи – банки або небанківські установи, крім кредитних спілок);
Кожен учасник відкритих торгів (аукціону), який реєструється на участь у відкритих торгах (аукціоні) приймає Правила підготовки, організації та проведення відкритих (публічних) торгів (аукціону).
До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:
покупці – юридичні особи (заявники) до заяви на участь у відкритих торгах (аукціоні) додають:
- копії установчих документів;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;
- копія довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;
- копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);
- копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);
- копія рішення про призначення керівника підприємства;
- довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону;
- паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копії ідентифікаційного коду уповноважених осіб;
- довідка про банківські та інші реквізити підприємства;
- документи (копії платіжних доручень), що підтверджують перерахування гарантійного та реєстраційного внесків;

Покупці – фізичні особи (заявники) до заяви на участь у відкритих торгах (аукціоні) додають:
- копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію (для суб’єктів підприємницької діяльності);
- паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія довідки про надання ідентифікаційного коду;
- копія Свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку);
- копія Свідоцтва платника ПДВ (для осіб, зареєстрованих платниками ПДВ);
- довідка про відкриття рахунку в банківській установі;
- документи (копії платіжних доручень, квитанцій), що підтверджують перерахування гарантійного та реєстраційного внесків.
Час і місце ознайомлення з майном:Ознайомитись з активом, що пропонується до продажу на відкритих торгах (аукціоні), можна з 10.00 до 16.00 год. за його місцезнаходженням, після сплати гарантійного внеску та укладення договору про конфіденційність, попередньо зателефонувавши за номером (044) 201-69-27
Відомості про можливість
надання переможцю аукціону
податкової накладної:
Податкова накладна не надається.
Порядок і критерії
виявлення переможця торгів:
Переможцем торгів (аукціону) визначається учасник, що запропонував Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.
Строки платежів, реквізити рахунків,
на які вносяться платежі:
Реєстраційні та гарантійні внески учасниками конкурсу вносяться на поточний рахунок ТБ «ЦУТБ» № 26009056212534 в Столичній філії ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 380269, код ЄДРПОУ 38667701.